Płatność za wakat: nieobecny

Pomocnik / Operator maszyny

Wysokość wynagrodzenia: 11,80 – 15,10 PLN roboczogodzina (od 13700 uah / miesiąc)
Miejsce pracy-miejscowość: Polska – Bogucin
Pobyt: Pracownik organizuje się sam

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zapewnienie właściwego ustawienia maszyny, przezbrajanie maszyn, bieżąca kontrola jakości wyrobu gotowego. Dbanie o wydajność i optymalny czas pracy maszyn oraz niski poziom odpadów. Zapewnienie porządku i warunków gwarantujących bezpieczeństwo i higienę pracy.

CZAS PRACY:

Praca od poniedziałku do niedzieli w pięciodniowym tygodniu pracy

WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA

W kwotach netto: na okresie próbnym 11,80 PLN, po okresie próbnym 15,10 PLN roboczogodzina

WARUNKI PRACY

Żywienie: We własnym zakresie.

Robocza odzież: Pracodawca dostarcza bezpłatnie.

Więcej o zakwaterowaniu

  • Pracownik pokrywa TYLKO- 15 zł/dziennie brutto, resztę kwoty pobytu dziennego wartością 30 zł brutto pokrywa Pracodawca-15
    zł/dziennie lub więcej, jeżeli z rachunków wynikają większe kwoty/przykładowo za ogrzewanie w zimie/
  • Pracownik musi zapłacić za swój pobyt za miesiąc z góry.
  • Pracownik jest zobowiązany utrzymywać porządek w domu.
  • Pracownik może sobie zorganizować
    zakwaterowanie na własną rękę. Transport do miejsca pracy bezpłatny nadaje pracodawca.

Warunki Pracy

Warunki życia

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

– wykształcenie minimum zawodowe (mechaniczne)
– podstawowe kompetencje techniczne do obsługi nowoczesnych maszyn
– podstawowa znajomość obsługi komputera
– podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
– umiejętność pracy w zespole
– co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w zawodzie (mechanik, operator maszyn produkcyjnych)
– aktualna pracownicza książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
– przeciwwskazanie do zatrudnienia w przypadku daltonizmu oraz silnej wady wzroku
– książeczka sanepidu (koszt 65pln), płatne z pierwszego wynagrodzenia

Osoba ubiegająca się o pracę powinna mieć

  • Certyfikat rezydenta podatkowego (ważna rok)
  • Badania sanepid na obecność choroby jelit,
  • 500 zł w celu zakupu wyżywienia przez pierwszy miesiąc pracy.
  • 400 zł. oplata za pierwszy miesiąc zakwaterowania.

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Minimalny okres pracy 3 miesiące.
  • Przejazd od biura w Katowice do miesiąca pracy na koszt pracownika (Kraków 20 zł, Wrocław 30 zł, Lublin 65 zł, Krosno 55 zł).
  • W razie potrzeby miejsce pracy można zmienić.
  • W przypadku porzucenia pracy bez uprzedzenia kara umowna w wysokości 1000 zł potrącana z ostatniego wynagrodzenia.
  • Termin rozpoczęcia pracy do 7 dni z momentu przyjazdu.

DODATKOWA WNIOSEK:

Pracownicy mają możliwość studiowania w szkołach dla dorosłych w kierunku logistyki.

Okres nauki w szkole wieczorowej wynosi 1 rok.

Forma studiów – nieobecny.

Harmonogram szkolenia: 2 semestry (2 razy w miesiącu przez 2 dni, razem 24 godziny na miesiąc).

Czesne opłacane jest przez pracodawcę (80-100 zł / miesiąc).

Masz jakieś pytania? Zadzwoń!

Jeśli jesteś na Ukrainie
+38 098 102 53 35
+38 067 363 22 30
+38 066 843 19 29

Jeśli jesteś w Polsce
+48 519 598 283

Skontaktuj się z numerem koordynatora
+48 324 116 458