Płatność za wakat: nieobecny

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy-miejscowość: Polska – Bogucin
Wysokość wynagrodzenia: na okresie próbnym 9,50 PLN, po okresie próbnym 10,50 PLN roboczogodzina
Pobyt: 13 pkt / dzień. Na życzenie możesz znaleźć dom samodzielnie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozładunki i załadunki towarów, materiałów i odpadów, utrzymywanie czystości placu i magazynu oraz powierzonego mienia;
  • Odpowiedzialność za przepływ surowców i materiałów z magazynu do odpowiednich miejsc produkcyjnych,
  • Zabezpieczenie wyrobu gotowego.

CZAS PRACY:

Praca od poniedziałku do niedzieli w pięciodniowym tygodniu pracy.

WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA:

9.50-10.50 zł./god.

  • W kwotach netto: na okresie próbnym 9,50 PLN,
  • Po okresie próbnym 10,50 PLN roboczogodzina

ŚWIADCZENIA:

Żywienie: We własnym zakresie.

Robocza odzież: pracodawca dostarcza bezpłatnie.

Miejsce pracy: Magazyn. Istnieje prawdopodobieństwo pracy w lodówkach (2-9 ° C). Podróż do miejsca pracy pokrywa pracownik (4,5zł za lot).

Więcej o zakwaterowaniu

  • Płatność wynosi 13 zł / dzień.
  • Pracownik musi płacić za utrzymanie przez miesiąc.
  • Pracownik jest zobowiązany do utrzymania porządku w domu.
  • Na życzenie możesz znaleźć dom samodzielnie.

Warunki pracy

Warunki życia

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe;
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego unoszenia;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy, w obsłudze wózka widłowego;
  • aktualna pracownicza książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. koszt – 65zł. (wypłacane od pierwszego wynagrodzenia);
  • Certyfikat na prowadzenie wózka widłowego do podnoszenia. Koszt – 150zł. (wypłacane z pierwszego wynagrodzenia).

Musisz mieć pracę

  • Certyfikat rezydenta podatkowego (ważna rok),
  • badania sanepid na obecność choroby jelit,
  • 500 zł w celu zakupu wyżywienia przez pierwszy miesiąc pracy.

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Minimalny okres pracy 3 miesiące.
  • W przypadku porzucenia pracy bez uprzedzenia kara umowna w wysokości 1000 zł potrącana z ostatniego wynagrodzenia.
  • W razie potrzeby firmy moze byc zmiana miejsca pracy.
  • Termin rozpoczęcia pracy – do 7 dni z momentu przyjazdu.

DODATKOWY WNIOSEK:

Pracownicy mają możliwość studiowania w szkołach dla dorosłych w kierunku logistyki.

Okres nauki w szkole wieczorowej wynosi 1 rok.

Forma studiów – nieobecny.

Harmonogram szkolenia: 2 semestry (2 razy w miesiącu przez 2 dni, razem 24 godziny na miesiąc).

Czesne opłacane jest przez pracodawcę (80-100 zł / miesiąc).

Szczegóły osoby rekrutującej.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń!

Jeśli jesteś na Ukrainie
+38 098 102 53 35
+38 067 363 22 30
+38 066 843 19 29

Jeśli jesteś w Polsce
+48 519 598 283

Skontaktuj się z numerem koordynatora
+48 324 116 458