Ми - сімейна компанія

Працюємо з 2014 року

Ми можемо:
Знайти потрібних людей для правильних позицій
Забезпечити безперервність зайнятості при низькій ротації

Ми набираємо, організовуємо поїздку і наймаємо українських громадян для польських роботодавців. Ми надаємо співробітникам такі галузі, як:
- логістика
- архітектура
- сільське господарство
- виробництво

Leszek Moczulskidyrektor regionu dolnośląskiego
Ми спроможні:
  • Знайти відповідних осіб на відповідні вакансії
  • Забезпечити безперервність працевлаштування при невеликій ротації

Spectrum Sp. z o .o. несе повну відповідальність за:

  • підбір досвідчених, кваліфікованих працівників, які відповідають усім вимогам клієнта – гарантія задоволення;
  • виконання формально-правових формальностей, пов’язаних з працевлаштуванням працівників на місці виконання праці.

Відтік польських працівників на західні ринки праці, постійно зростаюча вартість працевлаштування  та нестача кадрів на польському ринку праці призвели до того, що зростає попит тисяч польських фірм на альтернативні джерела пошуку працівників. Одночасно Польща стає важливою частиною глобального ринку праці, а рекрутація працівників зі сходу  – ідеальним кадровим рішенням, що підвищує конкурентоспроможність польських підприємств.

Що дає Вам співпраця із Spectrum?

  • Комплексне кадрове обслуговування на усіх етапах процесу рекрутації  – ми беремо на себе усі формальності, щоб працевлаштування працівника зі сходу було для Вас навіть простішим, ніж працевлаштування поляка.
  • Експертна підтримка у галузі працевлаштування іноземців   – повна спеціалізація у сфері  доручення праці іноземцям є гарантією досконалого знання специфіки галузі.
  • Спеціальні послуги – рекрутація працівників, робочий лізинг, аутсортинг, консультування – наші пропозиції ми завжди еластично готуємо під кутом Ваших очікувань.  Наші представники дослухаються до Ваших потреб, щоб надати профільну пропозицію під Вашу галузь та тип діяльності.
  • Кваліфіковані працівники, обрані під кутом робочого місця – ми працевлаштовуємо для Вас працівників на дану посаду, в т.ч. також на ті, на які у Польщі часто не вистачає кваліфікованих кадрів, у таких галузях, як: легка промисловість, транспорт, HoReCa чи будівництво.
  • Повний контроль процесу працевлаштування – поточним чином інформуємо про прогрес у рекрутації, на кожному етапі ми маємо з Вами постійний контакт.
  • Фінансова економія  – еластичні форми працевлаштування і висока ефективність наших методів  працевлаштування гарантують Вам стабільний рівень працевлаштування  та низьку ротацію працівників.