Вроцлав — місто 12 островів та трьох сотень мостів! Найбільше, найстаріше та одне з найкрасивіших в Польщі. У Вроцлаві кілька тисячолітніх костьолів, багато німецької архітектури різних епох і велика центральна площа, яка колись була ринковою.

У цьому місті однозначно є на що подивитися. Ми виділили ТОП-5 місць Вроцлава, в яких варто побувати.

Фігурки гномів “Krasnale”
По місту “розкидано” близько 300 невеличких бронзових фігурок і постійно з’являються нові. Маленьких гномів можна знайти на вулицях, за будинками, на підвіконнях, в парках. Навіть була створена спеціальна туристична мапа з гномами. У багатьох фігурках втілені певні соціальні ідеї, наприклад не розкидати сміття, не зрізати дерев і т.д. Можна зустріти представників різних професій: гномів-акробатів, ліхтарників, фотографів, мандрівників, музикантів чи науковців.

Площа Ринок (Rynek)
Колись площа була одним із найбільших середньовічних ринків Європи, де збирались купці і крамарі. Сьогодні це центральна частина пішохідної зони Вроцлава до якої сходяться 11 різних вулиць. Тут завжди людно, багато закладів харчування. Особливість площі і навколишніх вулиць – кольорові будинки, які належать до різних епох.

Тумський міст (Tumski most)
Ця пам’ятка є “воротами” Тумського острову. Початок місту було покладено саме тут. З мосту відкривається прекрасний вид на острів. Ввечері можна побачити як ліхтарник запалює, а потім і гасить лампи, що освітлюють міст.

Гідрополіс (Hydropolis)
Це ультрасучасний центр знань людини про воду. Єдиний об’єкт такого роду в Польщі і один з найбільших в світі розташований в історичному підземному водосховищі XIX століття площею понад 4000 кв.м. Відвідування центру починається від проекції на 360-ти градусному екрані, яка розповідає про появу води на планеті Земля. Після цього подорож продовжується прогулянкою по склянній підлозі, під якою нестримним потоком тече вода. Дізнайтеся таємниці, які приховують джерела, життя в глибинах океану та водна інженерія.

Оглядові майданчики
У Вроцлаві є 5 хороших місць звідки відкриваються чудові краєвиди на різні частини міста:
▪️ Sky Tower – найвища будівля міста. Оглядовий майданчик на 49 поверсі, на висоті 212 метрів.
▪️ Кафедральний собор на Тумському острові – висота майданчика 97 метрів.
▪️ Базиліка Святої Єлизавети – оглядовий майданчик на висоті 92 метри, підніматись потрібно пішки круговими сходами.
▪️ Вроцлавський університет – оглядовий майданчик знаходиться на висоті приблизно 7 поверху. Заодно можна оглянути чудовий університет, якому більше 300 років.
▪️ Церква Святої Марії-Магдалини – між двома вежами катедри “перекинуто” місток на висоті 45 метрів.

Плануючи подорож, варто завчасно подбати про місце ночівлі. Якщо завітаєте до Кракова, Grupa Spectrum пропонує Вам зупинитися у Двореку Магнат. Це зручний та сучасний готель, що порадує Вас якісним обслуговуванням та елегантною атмосферою.
Для працівників Spectrum діє знижка 30%.

Під час робочої поїздки варто поєднати корисне з приємним і ознайомитися з культурою та історією сусідньої держави.

Шукаєте роботу в Польщі? Слідкуйте за нашою сторінкою, щоб бути в курсі усіх актуальних і безкоштовних вакансій від Spectrum.

Хочете, зателефонуємо
Вам?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ