У багатьох людей виникають сумніви щодо того, чи варто вирушати на роботу в Польщу з сім’єю. Чи не надто складно буде турбуватися про родину у нових для Вас обставинах?

Багато людей, які їдуть на заробітки, не хочуть залишати дітей на дідусів/бабусь/кумів/знайомих. Знайти роботу в Польщі маючи дитину цілком реально, однак цей процес має свої нюанси, про які ми сьогодні поговоримо.

Всі ми розуміємо, що довготривала розлука є тяжкою для сімейних пар. Багато родин задумуються над тим, щоб виїхати на роботу разом, адже так вони зможуть уникнути розлуки та ще більше зміцнити сімейний бюджет.

Хорошу та високооплачувану роботу в Польщі може отримати як чоловік, так і жінка. Згадаймо працю на складах. Попри те, що ця робота вважається відносно важкою, це не означає, що тут немає місця для жінки. Більше того, на одному з наших складів, найкращого результату в процесі комплектації товарів досягла саме молода, тендітна дівчина.

Переважно на складах працюють чоловіки, але є процеси, які виконують суто жінки. Чому ж на складах працює більше представників сильної статі? Насамперед через те, що виконання більшості робочих процесів  вимагає хорошої витривалості та фізичної сили.

За час існування Grupa Spectrum ми зустрічалися з різними сімейними ситуаціями і завжди стараємося йти на зустріч та допомагати нашим працівникам.

На наших складах працює багато подружніх пар і щороку приїжджає все більше сімей з дітьми.

Відбувається це наступним чином. Спочатку до Польщі приїжджає чоловік. Він починає працювати, покращує рівень польської мови, облаштовує житло та адаптується до життя в новій країні. Зазвичай це відбувається досить швидко, за півроку.

Наступного разу він їде на роботу вже разом з дружиною. Згодом вони винаймають окреме житло, купують авто та оформляють документи для дитячого садочку чи школи. Наступного разу родина їде до Польщі уже в повному складі, разом з дитиною.

Координатори Spectrum охоче допомагають своїм працівникам з усіма організаційними моментами, документами та реєстрацією авто. Ми допоможемо вирішити будь-яке питання, навіть підкажемо як заповнити заяву до дитячого садочка чи підписати договір про оренду житла.

Grupa Spectrum запевняє: “Немає проблем, які не можна вирішити, і питань, на які немає відповідей!”.

 

Хочете, зателефонуємо
Вам?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ