Ймовірно, переглядаючи вакансії у Польщі від різних роботодавців, Ви не раз зустрічали інформацію про те, що працівники забезпечуються безкоштовним житлом та доїздом до роботи. Невже роботодавці, які пропонують такі, здавалося б, вигідні умови, не витрачають кошти на оренду житла та комунальні послуги, а бензин не купують?  Всі ми розуміємо, що нічого безкоштовного не буває.

Багато роботодавців використовують цей прийом щоб маніпулювати Вами та завести в оману. Жоден працедавець не займатиметься такою благодійністю, адже, як і кожен інший підприємець, він прагне генерувати свій прибуток та уникнути лишніх витрат.

Звідки ж така фірма бере кошти на утримання своїх працівників? Насправді усі витрати на проживання та доїзд будуть компенсовані за рахунок зниження погодинної ставки працівника. Таким чином, коли Ви будете отримувати зарплату, з неї уже буде вирахувано кошти за житло, комунальні послуги та доїзд. Така система нарахування виплат не є прозорою, адже Ви не знатимете стільки саме коштів платите за проживання, доїзд тощо.

Ми в Spectrum надаємо перевагу прозорій системі нарахування зарплати працівникам в рамках законодавства Польщі.
Ми поважаємо та цінуємо своїх працівників і підтримуємо з ними партнерські відносини. Замість того, щоб приховувати суму витрат за рахунок зниження погодинної ставки та створювати ілюзію безкоштовного проживання, ми справедливо платимо Вам встановлену законом зарплатню.  Під час працевлаштування ми надаємо всю необхідну інформацію щодо вартості оплати помешкання та інших послуг. Таким чином, Ви завжди знатимете за що саме, та скільки платите.

Тому давайте дотримуватися принципів взаємоповаги, чесності та прозорості, які є дуже важливими для встановлення міцних партнерських відносин.

 

Шукаєте роботу в Польщі?

Слідкуйте за нашою сторінкою, щоб бути в курсі усіх актуальних і безкоштовних вакансій від Spectrum.

Хочете, зателефонуємо
Вам?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ