7 września 2016

Dla pracodawców

Jesteśmy firmą rodzinną, na rynku działamy od 2014 roku.

Zajmujemy się rekrutacją, organizacją wyjazdu i zatrudnianiem obywateli Ukrainy na rzecz pracodawców polskich. Dostarczamy pracowników do takich branż jak:

  1. Logistyka
  2. Budownictwo
  3. Rolnictwo
  4. Produkcja

Jesteśmy w stanie:

  1. Znaleźć właściwe osoby na właściwe stanowiska
  2. Zapewnić ciągłość zatrudnienia przy małej rotacji

Usługa rekrutacji pracowników to jedna z chętniej wybieranych form współpracy ze Spectrum. Wybieramy dla Państwa wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i pomagamy w jej zatrudnieniu. Dobór pracowników jest oparty o wielostopniową selekcję, dzięki której upewniamy się, że umiejętności kandydatów będą pokrywać się z Państwa wymaganiami. Po akceptacji kandydatów przez Państwa, trzymamy rękę na pulsie, aby przyszli pracownicy otrzymali niezbędne dokumenty (w tym wizę oraz pozwolenie na pracę), a także by bezpiecznie dotarli do Państwa firmy.

W ramach danej usługi proponujemy bardzo atrakcyjne stawki rekrutacyjne. Nie ponoszą Państwo również żadnych kosztów przed zakończeniem bezpłatnego dwutygodniowego okresu próbnego, co więcej, w przypadku niezadowolenia z jakości świadczonych przez pracownika usług oferujemy jego bezpłatne zastępstwo!

Spectrum Sp z oo ponosi pełną odpowiedzialność za:

• dobór doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników, spełniających wszelkie wymagania Klienta – gwarancja satysfakcji

• przeprowadzenie czynności formalno-prawnych związanych z zatrudnieniem pracownika w miejscu wykonywania pracy.

 

Odpływ polskich pracowników na zachodnie rynki pracystale rosnące koszty zatrudnienia i niedostatek kadr na polskim rynku przyczyniły się do zwiększonego zapotrzebowania tysięcy polskich firm na alternatywne źródła pozyskiwania pracowników. Polska staje się jednocześnie ważną częścią globalnego rynku pracy, rekrutacja pracowników ze wschodu zaś idealnym rozwiązaniem kadrowym, podnoszącym konkurencyjność polskich przedsiębiorstw.

Co daje Państwu współpraca ze Spectrum ?

Kompleksową obsługę kadrową, na wszystkich etapach procesu rekrutacji – przejmujemy na siebie wszystkie formalności, tak aby zatrudnienie pracownika ze wschodu było dla Państwa łatwiejsze nawet od zatrudnienia Polaka.

► Wsparcie ekspertów w dziedzinie zatrudnienia obcokrajowców – pełna specjalizacja w dziedzinie powierzania pracy cudzoziemcom jest gwarancją doskonałej znajomości specyfiki branży.

Usługi „szyte na miarę” – rekrutacja pracowników, leasing pracowniczy, outsourcing, doradztwo – naszą ofertę zawsze przygotowujemy elastycznie pod kątem Państwa oczekiwań. Nasi przedstawiciele wsłuchują się w Państwa potrzeby, by dostarczyć ofertę sprofilowaną pod Państwa branżę i rodzaj działalności.

Wykwalifikowanych pracowników, selekcjonowanych pod kątem stanowiska – rekrutujemy dla Państwa pracowników na dane stanowiska, w tym również na takie, na które w Polsce często brakuje wykwalifikowanej kadry, w branżach takich jak przemysł lekki, transport, HoReCa, czy budownictwo.

Pełna kontrola nad procesem zatrudnienia – informujemy na bieżąco o postępach w rekrutacji, na każdym etapie jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem.

Oszczędności finansowe  – elastyczne formy zatrudnienia i wysoka efektywność naszych metod zatrudnienia gwarantują Państwu stabilny poziom zatrudnienia oraz niską rotację pracowników.